Wywiad ze znanym fighter-em Rafałem Jackiewiczem

Wywiad ze znanym fighter-em Rafałem Jackiewiczem, czyli ciekawostki o człowieku z gołębim sercem i duszą wojownika oraz wielką charyzmą.

Znany z walk MMA, boksu oraz kickboxing-u zawodnik o sobie i planach życiowych. Stoczył 491 rund na różnych ringach w boksie, chce uzyskać wynik 500 rund. Karierę bokserską rozpoczął 17.02.2001 w swoje 24 urodziny, a zakończy 28 lat później czyli 17.02.2019 w jego 42 urodziny.W kickboxingu 100 walk i dziesiątki na dyskotekach.

Chce być pierwszym człowiekiem na świecie, który stoczy trzy walki jednego wieczoru, w trzech różnych formułach.-MMA, Boks i Kickboxing. Zorganizował 4 gale WHITE COLLAR BOXING.Choć to ma być emerytura jako zawodnika, to nadal trenuje nowy narybek i jest cenionym trenerem. Miesięcznie ilość treningów z podopiecznymi, to około 80-90. Mieszka wraz z żoną i synem w Mińsku Mazowieckim, gdzie w restauracji „Zwyczajna”, którą odwiedziła Magda Gessler z programem „Kuchenne rewolucje” sprzedawany jest „JEB” , „Jackiewicz Energy Burger”.

Jackiewicz staje się marką „JEB” i już pod tą marką są do kupienia napoje energetyczne i koszulki. Plany na rozszerzenie asortymentu są o wiele większe. Ma powstać cały seria pod logiem „JEB”,ubrania, „Jackiewicz Energy Browar”-Piwo„Jackiewicz Energy Bania” -Wódka„Jackiewicz Energy Bzykanie” -Prezerwatywy. A także sprzęt do ćwiczeń, rękawice, kaski, ochraniacze itd. również pod marką „JEB”.

Żona Marta prowadzi dwa przedszkola pod nazwą ,,MRÓWKOLANDIA”. Nazwa pochodzi od nazwiska Mrówka, jest jej panieńskim nazwiskiem. Jedno w Mińsku Mazowieckim i drugie w Nowa Iwiczna pod Piasecznem.

Na razie nie ma strony internetowej tej marki, ale można zamawiać napoje pod tym adresem-

502-265-551 
wantruch.idycki@gmail.com 
Piłsudskiego 31 05-300 Mińsk Mazowiecki

Koszulki i książki, można zamawiać bezpośrednio przez Facebook-a

Więcej o życiu i dokonaniach Rafała Jackiewicza, możecie poczytać w jego książce, w której opisuje wszystkie swoje perypetie. Zachęcamy do przeczytania tej ciekawej historii niesamowitego sportowca.

No to JEB !!!


 

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Shares