Platforma Obywatelska przegrała w sądzie i przeprasza.

Platforma Obywatelska przegrała w sądzie i przeprasza Dariusza Mateckiego, za pomówienia i kłamstwa na jego temat, mówiąc że jest damskim bokserem oraz sugerując złe zachowanie w stosunku do kobiet.

Ponieważ Dariusz Matecki kandyduje na radnego Szczecina z list Zjednoczonej Prawicy, miał prawo złożyć pozew w trybie wyborczym i to uczynił, a że szanuje kobiety oraz chce bronić swojego honoru przed pomówieniami, postąpił słusznie po to, by być oczyszczonym z takich oskarżeń i na nieszczęście Platformy Obywatelskiej, wygrał.

Sąd nakazał umieszczenie na swojej stronie na Facebook-u przeprosiny, wykonano nakaz sądu, ale wpis najwyraźniej był dość niewygodny i został zalany wieloma innymi wpisami, tak by nie każdy zdążył przeczytać, na szczęście ma on być zamieszczony ponad tydzień, a internauci już podają go dalej.


Pokazuje to po raz kolejny, że ów partia potwierdza, że nie jest godna zaufania i że dyskredytacja innych kandydatów, z prawej strony, nie tylko im nie wychodzi, ale obnaża ich prawdziwy cel, a jest nim władza, bo zamiast przedstawiać Polakom swoje plany dla ojczyzny, skupia się na atakach na adwersarzy.

Czy taka partia jak PO jest godna zaufania? To już sami sobie odpowiedzcie.

Zadowolenie Dariusza Mateckiego zasłużone 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Shares