Czy Polska jest bezpiecznym krajem?

Czy Polska jest bezpiecznym krajem? Takie pytanie pewnie zadaje sobie każdy cudzoziemca, ale my Polacy wiemy, że jesteśmy bardzo bezpiecznym krajem i jednym z najbezpieczniejszych na świecie, choć prawo do samoobrony u nas strasznie kuleje, to jednak nie mamy w naturze agresji i jesteśmy bardzo gościnni.

Trzeba zadać sobie pytanie, czy nasze granice są dość strzeżone, skoro jesteśmy w UE i imigranci mogą swobodnie przekraczać granicę, zazwyczaj z dość niepewnymi tożsamości dokumentami i zazwyczaj są to muzułmanie, których religię wbrew faktom uważa się za pokojową, a oni dzięki naiwności też udają ludzi pokojowych, bo któż byłby groźny, jak dostawał bu pieniądze socjalne, czyli są utrzymankami danego kraju?

Tolerancja

Polaka, choć jest bardzo tolerancyjna, nadal tkwi w przekonaniu, że Islam ma cokolwiek wspólnego z pokojem, prawda jest natomiast taka, że jest to nie tylko religia, ale Ideologia religijno-społeczno-polityczna, w której nie ma miejsca na demokrację, prawa kobiet oraz są promowane lub dozwolone takie praktyki, jakich w kulturze europejskiej nigdy nie byłyby akceptowane.

Zapewne każdy wie, że w Islamie Mahomet był najważniejszym prorokiem i wzorem do naśladowania i że ożenił się z dzieckiem A’isza bint Abi Bakr, która miała zaledwie 6 lat, a współżył z nią, jak miała 9 lat, ale to w Islamie nie jest niczym złym, bo Islam na to zezwala i żeby tego było mało, zezwala też na zoofilię oraz nekrofilię, a także na zabijanie niewiernych, czyli każdego, kto nie jest muzułmaninem.

Dowody

Dlatego zastanawia mnie, czemu w Polsce nadal nie ma delegalizacji Islamu, jak to jest już np. w Słowacji? Dlaczego nadal są stawiane meczety? Dlaczego z UE muzułmanie mogą wjeżdżać swobodnie? I dlaczego nikt nie zbadał dokładnie tej religii, która jest gorsza niż komunizm i faszyzm razem wzięte? Żeby to, co pisze, stało się wiarygodne, podaję weryfikowalne dane oraz cytaty, które ujawniają ciemne strony Islamu.Islam w Polsce to zagrożenie

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Shares