Absurdalne tezy i zarzuty Platformy Obywatelskiej

Absurdalne tezy i zarzuty Platformy Obywatelskiej, czyli co piszą członkowie PO na Twitterze i jak to uzasadniają.

Zobaczcie, jak manipuluje się ludźmi, używając kłamstw i trików socjotechnicznych. 

„Polakom opłaca się odsunąć PiS od władzy.”-Tylko co się opłaca? Opłaca się, by PO doszło znowu do władzy? Doprowadziło do stanu, jaki był przed rządami PIS-u?

„PiS nie przygotowuje Polski na czasy trudniejsze.”- Jak PO chce przygotować Polskę na trudniejsze czasy? Gdzie plany przedstawione Polakom? ZERO

„Ciągle zwiększa deficyt, uważając, że zawsze będzie dobrze.”- Kłamstwo, bo deficyt jest najniższy od co najmniej 11 lat.

„Ale tak nie będzie. ” -Wróżbiarstwo? Czy Pan Schetyna ma jakieś środki własne, by spłacić deficyt?

„Gdy przyjdzie kryzys, Polska nie będzie na niego przygotowana.”- A jak PO i Pan Schetyna chce przygotować Polskę na kryzys i skąd takie przypuszczenia?

Tutaj mamy przykład manipulacji, który ma udowodnić, że jednak zyskujemy, będąc w UE. Prawda jest taka, że pieniądze, które otrzymujemy, otrzymujemy, bo takie są ustalenia. To nie oznacza, że zyskujemy, bo UE więcej wyprowadza poprzez zagraniczne firmy z Polski, niż daje dotacji.

Pan Grzegorz Furgo pokazuje spadek widowni TVP, tylko na jakich statystykach bazuje? Tego już nie podaje, a jeśli nawet jak by to był realny sondaż, to trzeba uwzględnić internet. Nie oszukujmy się, internet coraz bardziej ściąga widzów i stanowi już większą widownię, niż jakakolwiek telewizja.

 

 

 

Facebook Comments

Dodaj komentarz

Shares